Ömür UZUNALİ

Veteriner İşleri Müdürü

Ömür UZUNALİ

Veteriner İşleri Müdürü

  • Ömür UZUNALİ
  • +90 (216) 531 30 00 - 2801
  • ouzunali@uskudar.bel.tr

1974 yılında Hatay ili İskenderun ilçesinde doğdu. Çanakkale 18 Mart Lisesi Matematik Bölümünü bitirdi. 19 Mayıs Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu. Beykent Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Anadolu Üniversitesi Elektrik Üretimi Denetimi Bölümünü bitirdi. Halk Sağlığı ‘Mesul Müdür Eğitimi’, CMAS 1 Yıldız Su Altı Dalış Eğitimi, Lider Deprem Eğitmen Eğitimi, Halk Sağlığı ‘Başıboş Hayvanlara Yaklaşma Ve Müdahale Teknikleri Eğitimi’, İl Sağlık Müdürlüğü İlkyardımcı Eğitimini tamamladı.

İlk, Orta, Lise ve Üniversite öğrencilerine Sigara ile Savaş, Afetle Mücadele, Hayvan Sevgisi Eğitimleri verdi. İki defa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, iki defa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Teşekkür Belgesi aldı. Mesleki alanda birçok kongre, sempozyum, konferans ve seminerlere katılım sağlamıştır. İzcilik, okçuluk ve doğa bilimlerine ilgi duymaktadır. Yabancı dili İngilizcedir.

THY Stratejik Plan ve SWOT Analizi-Beykent Üniversitesi, Yalın Eğitim-Beykent Üniversitesi, Enflasyon ve İşsizlik Bilimsel Araştırma-Beykent Üniversitesi, Education Marketing-Haliç Üniversitesi Araştırma Proje yazıları bulunmaktadır. Çeşitli sosyal amaçlı dernekler, vakıflar ve spor kulüplerinde aktif olarak görev almıştır. Vatani görevini ifa ettikten sonra 3 yıl Androloji-İnfertilite alanında, 12 yıl Öğretmen-Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 2013 yılında Kamu sektörüne geçti. Üsküdar Belediyesi’nde Çocuk Akademileri Koordinatörü ve Veteriner İşleri Müdür Yardımcılığı görevinde çalıştı. Halen Veteriner İşleri Müdür’ü olarak görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.