ZABITA MEMURU ALIMINA AİT SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAVA HAK KAZANANLARA İLİŞKİN DUYURU

10.05.2021

Başkanlığımız bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre açıktan atama yoluyla zabıta memuru alımı için yayınlanan ilana istinaden 26.04.2021-30.04.2021 tarihleri arasında adayların başvuruları kabul edilmiştir.


Yapılan değerlendirme neticesinde;


a) Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun ve en az C sınıfı ehliyeti olanların başvurabildiği 1 nolu ilandaki 10 kişilik alım için KPSS puan sıralamasına göre başvuru kriterlerine uyan 23 kişi;

b) Herhangi bir önlisans programlarının birinden mezun ve en az B sınıfı ehliyeti olanların başvurabildiği 2 nolu ilandaki 7 kişilik alım için KPSS puan sıralamasına göre başvuru kriterlerine uyan 5 katı aday olan 35 kişi;

c) Herhangi bir önlisans, programlarının birinden mezun ve en az C sınıfı ehliyeti olanların başvurabildiği 3 nolu ilandaki 5 kişilik alım için KPSS puan sıralamasına göre başvuru kriterlerine uyan 21 kişi;

d) Herhangi bir Lisans programından mezun ve en az B sınıfı ehliyeti olanların başvurabildiği 4 nolu ilandaki 18 kişilik alım için KPSS puan sıralamasına göre başvuru kriterlerine uyan 5 katı aday olan 90 kişi;

e) Fakültelerin; Ekonometri, Endüstri Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinin birinden mezun ve en az B sınıfı ehliyeti olanların başvurabildiği 5 nolu ilandaki 5 kişilik alım için KPSS puan sıralamasına göre başvuru kriterlerine uyan 5 katı aday olan 25 kişi;

                                                                         
olmak üzere toplamda 194 kişi sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazanmıştır.


Sınava katılmaya hak kazanan adayların isim listesi, sınav tarihi ve saatini gösterir liste aşağıda yayınlanmış olup, ayrıca bu adaylara sınava giriş belgeleri başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim adresine posta yoluyla gönderilecektir. Adaylar tarafından beyan edilen hatalı adres bildirimi sebebiyle postada oluşabilecek gecikmeler veya postanın ulaşmamasından Üsküdar Belediyesi sorumlu tutulamayacaktır.


Yayınlanan listede adı soyadı yer almayan adaylar sınava katılma hakkı elde edememiş olup; bu adayların başvuru ilan metninde yer alan nitelikleri ve boy/kilo kriterini taşımadıkları anlaşılmıştır. Bu adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacak, bilgi almak isteyen başvuru sahipleri Başkanlığımız İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden bilgi alabileceklerdir.


Dünya ve Ülkemiz genelinde Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında sözlü ve uygulamalı sınav 07.06.2021 - 11.06.2021 tarihleri arasında 5 (beş) gün süreyle gerçekleştirilecek, sınavların bitirilememesi halinde ertesi günlerde devam edilebilecektir.


ÖNEMLİ UYARILAR:


1. Sınav giriş belgesinin tarafınıza ulaşması neticesinde şahsınıza ait bilgileri kontrol ediniz.

2. Sınava giriş belgesi yalnız bu sınava giriş için kullanılır, başka bir amaç için kullanılamaz.

3. Sınav giriş belgesi olmadan sınava girmeniz mümkün değildir. Sınav günü belgenizi yanınızda bulundurmayı kesinlikle unutmayınız.

4. Sınava girerken bu sınava ait Sınav Giriş Belgesi ve üzerinde T.C. Kimlik numarası yazılı olan Nüfus Cüzdanınızı/Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartınızı da yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

5. Sınava girmeye hak kazanan aday belirtilen gün ve saatte sınavın yapılacağı sınav merkezinde hazır bulunmalıdır. Aksi durumda aday sınava katılmamış sayılacaktır.

6. Sözlü sınav sonrasında Uygulamalı Sınav yapılacak olup; Uygulamalı Sınav için yanınızda gerekli spor kıyafet ve spor ayakkabı bulundurmayı unutmayınız. (Kıyafet değişimi için giyinme odaları tahsis edilecektir.)

7. Sözlü ve Uygulamalı Sınav belirlenen gün içerisinde bitirilemez ise ertesi gün devam edilecektir.


İlan olunur.


ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

 

İlan No:1- Sınava Katılmaya  Hak Kazananların Listesi için tıklayınız

İlan No:2- Sınava Katılmaya  Hak Kazananların Listesi için tıklayınız

İlan No:3- Sınava Katılmaya  Hak Kazananların Listesi için tıklayınız

İlan No:4- Sınava Katılmaya  Hak Kazananların Listesi için tıklayınız

İlan No:5- Sınava Katılmaya  Hak Kazananların Listesi için tıklayınız