Bilgi Evi

Güzeltepe Bilgi Evi


Güzeltepe Bilgi Evi

Güzeltepe Bilgi Evi'nde 1 bilgisayar salonu,1 etüd salonu, 1 kütüphane ve 1 seminer salonu bulunmaktadır.Üye Sayısı : 2405

Güzeltepe Bilgi Evi Bilgisayar Salonu Güzeltepe Bilgi Evi Bilgisayar Salonu

Bilgisayar Salonu :
Bilgisayar salonunda 40 adet bilgisayar bulunmaktadır. Bu bilgisayarlar son teknoloji ürünleri olup halkın hizmetine sunulmuştur. Gelen öğrencilere öncelikle temel bilgisayar kullanma, oyun oynama, zararlı sitelerden arındırılmış Internet ortamında ödev yapma, tez hazırlama gibi imkanlar sunuluyor.


Etüd Salonu :
Etüd salonlarında eğitmen nezaretinde okullarında veya evlerinde ders çalışma imkanı bulunmayan öğrenciler burada rahatlıkla ders çalışabilmektedir.


Kütüphane : Kütüphanede 2000 adet kitap bulunmaktadır.Burada hedef kitlenin ihtiyacına cevap verecek nitelikte kitap bulunmaktadır. Okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için öğrenciler öncelikte kütüphane bölümüne yönlendirilmektedir. Kütüphane sorumlusu nezaretinde kitap alıp okuyabilme, kitapları 15 gün süreyle evlerine ödünç alabilme imkanı verilmektedir.

Ayrıca Bilgi Evimizde çocuklara golf,satranç oynama imkanı yanında Matematik, Türkçe ve İngilizce derslerine yardımcı olarak kurslar verilmektedir.

Güzeltepe Bilgi Evi Kolf Grubu Güzeltepe Bilgi Evi Santranç Kursu


Seminer Salonu : Seminer salonunda eğitici seminerler verilmekte, sinema, çizgi film ve belgesel gösterimi yapılmaktadır.Ayrıca değişik kategorilerde yarışmalar düzenlenmektedir.

Güzeltepe Bilgi Evi Seminer Salonu


BİLGİ EVLERİNDE YAPILAN DİĞER ÇALIŞMALAR

Zeynep Kamil Bilgi Evi Türk Müziği Çocuk Korosu Zeynep Kamil Bilgi Evi Türk Müziği Çocuk Korosu


* Bilgi evlerinde müzik kursuna katılan öğrencilerin oluşturduğu "Bilgievi Çiçekleri" Korosu'nun çalışmaları sürüyor.

Zeynep Kamil Bilgi Evi Origami Çalışması


* Türkan SABANCI görme engelli öğrencilere Matematik, İngilizce ve Türk Müziği dersi verilmektedir.Bilgi evleri çalışma saatleri hafta sonu dahil 09:00 - 17:30 saatleri arasındadır.


İletişim Bilgileri
+90 (216) 531 30 00 / 2278
Namazgah Cad. Güzeltepe Mah. No:18 Üsküdar
İletişim Formu
“Üsküdar belediyesine iletmek istediğiniz talep ve önerilerinizi Öneri ve Talep Formu linkini kullanarak Ya da 444 0 875 numaralı çağrı merkezimizi arayarak yapabilirsiniz. Bu mail adresine yapılacak olan talepler dikkate alınmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”
Adı, Soyadı :  
E-Posta :  
Telefon :  
İletişim Tercihi :
Mesaj Konusu :  
Mesaj :  
 
IP adresiniz 172.16.1.101
İletişim  |   Tel : +90 (216) 531 30 00  |   RSS  |   SÜPER HİZMET 4440875  |   Talep ve Öneri  |   Gizlilik Sözleşmesi
Adres : Mimar Sinan Mah. Hakimiyet-i Milliye Cad. No: 35 Üsküdar/İstanbul
Desteklenen Tarayıcılar : Internet Explorer 7+, Firefox 3+, Google Chrome