Kültür Sanat Merkezlerimiz
Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi

DSC_0046.jpgBağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi

 

Kasım 2011’de İETT Genel Müdürlüğü tarafından protokolle Üsküdar Belediyesi’ne tahsis edilen Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi her türlü kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır.
Merkez 740 koltuk kapasiteli salonuyla özellikle Anadolu Yakası’nda konser, tiyatro ve kongre organizasyonlarında duyulan mekan ihtiyacına cevap vermektedir. Yine 285 kişilik konferans salonu, 107 kişilik seminer salonu, 94 kişilik cep sinema salonu bulunmaktadır. Merkez içinde yer alan 2 adet sergi salonu bölgede sanatseverlere hizmet etmektedir.

 

Sezonda düzenlenen kültür etkinlikleri arasında; konserler, yetişkin ve çocuk tiyatroları, Sergiler, Şiir Akşamları, Saygı-Anma Geceleri, Sohbet-Söyleşi-Panel-Seminer ve Konferanslar bulunmaktadır.

 

Merkezimiz ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen konserlere, İBB Kent Orkestrası Türk Halk-Türk Sanat Müziği Topluluklarına, Mehter ve Bando Takımlarına ev sahipliği yapmaktadır.
 
Üsküdar Belediyesi Kültür Etkinlikleri kapsamında Sivil Toplum Kuruluşları, Vakıf ve Dernekler ile ortak çalışmalar yapılmaktadır.

  

İletişim Bilgileri:
Adres: Selamiali Mah. Gazi cd. No:22 Bağlarbaşı-Üsküdar-İstanbul
Tel: 00 90 216 310 7474-391 4167
Ulaşım Bilgileri: Üsküdar Meydanından Ümraniye istikametine (Bağlarbaşı caddesi üzerinden) giden tüm otobüsler, Kadıköy istikametine giden dolmuş taksiler tercih edilebilir.

 

Otopark: Merkezin 100 araç kapasiteli kapalı otoparkı bulunmaktadır.

 

İletişim Bilgileri
Selamiali Mh Eski Bağlarbaşı İETT garajı Bağlarbaşı / Üsküdar
0216 310 74 74
İletişim Formu
“Üsküdar belediyesine iletmek istediğiniz talep ve önerilerinizi Öneri ve Talep Formu linkini kullanarak Ya da 444 0 875 numaralı çağrı merkezimizi arayarak yapabilirsiniz. Bu mail adresine yapılacak olan talepler dikkate alınmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”
Adı, Soyadı :  
E-Posta :  
Telefon :  
İletişim Tercihi :
Mesaj Konusu :  
Mesaj :  
 
IP adresiniz 172.16.1.101
İletişim  |   Tel : +90 (216) 531 30 00  |   RSS  |   SÜPER HİZMET 4440875  |   Talep ve Öneri  |   Gizlilik Sözleşmesi
Adres : Mimar Sinan Mah. Hakimiyet-i Milliye Cad. No: 35 Üsküdar/İstanbul
Desteklenen Tarayıcılar : Internet Explorer 7+, Firefox 3+, Google Chrome